Oferty pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@itdlt.pl, wpisując w tytule nazwę stanowiska, na jakie przesyłana jest aplikacja.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).", wpisując w tytule nazwę stanowiska, na jakie przesyłana jest aplikacja.

Programista/Programistka ASP.NET

    MIEJSCE PRACY:

  • Poznań
  • OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w nowych oraz istniejących produktach: ASP.NET + MSSQL, Java Script, AJAX, CSS,
  • projektowanie oraz implementacja protokołów wymiany danych (XML WebService i inne),
  • nadzór nad uruchamianymi systemami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemów,
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu.

    WYMAGANIA:

  • praktyczna znajomość technologii C#/ASP.NET/MVC,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 1 rok,
  • znajomość rozwiązań AJAX, JavaScript, jQuery, CSS,
  • samodzielność, skrupulatność, zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość,
  • osoba ambitna, ukierunkowana na cele.
  • OFERUJEMY:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • rozwój umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w imprezach integracyjnych.
This is - background section

Poznaj nas

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Murawa 29/1
61-655 Poznań
Polska

Telefon & Email

Telefon: +48 601 288 806
Telefon: +48 501 706 718
E-mail: biuro@itdlt.pl

Navigate top
Navigate bottom