SEKTOR FINANSOWY

UBEZPIECZENIA

Multiagencyjne systemy CRM

Dla branży ubezpieczeniowej proponujemy multiagencyjne systemy CRM pozwalające na obsługę klienta w zakresie kupowania polis ubezpieczeniowych, zgłaszania szkód, generowania raportów administracyjnych oraz raportów sprzedaży czy rozsyłanie automatycznych kampanii e-mail i SMS.

Napisz do nas

WINDYKACJA

Systemy windykacyjne i aplikacje mobilne

Branża windykacyjna wymaga wsparca procesów windykacyjnych, które często trwają zbyt wiele czasu przez nadmiar dokumentacji w formie papierowej. Proponujemy zatem zarządzanie kalendarzem pracownika z poziomu aplikacji webowych oraz desktopowych, przypomnienia o upływających terminach oraz podgląd na historię kontaktu windykatora z dłużnikiem. Każda aplikacja ułatwi podgląd na pełną gamę bieżących spraw windykacyjnych. Aplikacje mogą być rozbudowane o mapy dojazdu i kalendarz spotkań z dłużnikami. Każda aplikacja zawierać powinna ewidencję kompletnej historii dotyczącej całej sprawy windykacyjnej. Proponujemy generowanie raportów sprawdzających efektywność i wydajność pracowników oraz ich skuteczność działania. Systemy mogą być wyposażone w wewnętrzny obieg dokumentów, który świetnie sprawdza się przy z góry określonych obowiązkach każdego z pracowników.

Napisz do nas

KSIĘGOWOŚĆ

Podgląd faktur i rozliczeń z poziomu smartfona

Aby uniknąć ciągłych telefonów klientów czy wycieczek do biura księgowej proponujemy rozwiązania umożliwiające klientom bieżący podgląd ich faktur, rozliczeń z poziomu smartfona czy innego urządzenia mobilnego.

Napisz do nas

RZECZOZNAWSTWO

Operaty szacunkowe i ekspertyzy

Każdy rzeczoznawca przygotowując wycenę nieruchomości w postaci operatu szacunkowego chciałby, aby wypełnienie takiej dokumentacji nie zajmowało mu wiele czasu, było łatwe i intuicyjne oraz najlepiej aby nie musiał skupiać się na mniej lub więcej skomplikowanych obliczeniach. Systemy proponowane przez nas umożliwią tworzenie dokumentacji w postaci operatów szacunkowych czy ekspertyz, które posłużą do wyceny nieruchomości i w prosty sposób pozwolą wygenerować dokument w formie pliku PDF, który bezpośrednio może zostać wydrukowany i przekazany przez rzeczoznawcę do instytucji, dla której operat szacunkowy jest tworzony.

Napisz do nas

KREDYTY

Proste i szybkie rozwiązania dostępne z każdego urządzenia mobilnego

Rozbudowana branża kredytowa i pożyczkowa wymaga prostych i szybkich rozwiązań,które są dostępne z każdego miejsca i każdego urządzenia mobilnego. Klienci oczekujący na kredyt czy pożyczkę są niecierpliwi długim oczekiwaniem na akceptacje wniosku – często nie wiedzą czy ich wniosek jest rozpatrywany, na jakim etapie się znajduje.

Napisz do nas

POŻYCZKI

Proste i szybkie rozwiązania dostępne z każdego urządzenia mobilnego

Proponujemy aplikację, która umożliwia podgląd historii dokumentów kredytowych, pokazuje szczegółowe informacje zapisane w dokumentacji kredytowej, łatwy podgląd na informację o realizacji kredytu i pożyczki. System umożliwi łatwy kontakt z opiekunem, który zajmuje się sprawą udzielania kredytu. Po stronie instytuacji udzielających pożyczek oferujemy stworzenie systemu CRM umożliwiającego prosty, czytelny kontakt i relację z klientem, przejrzystość i czystość danych wprowadzanych do systemu oraz wysoką ochronę danych osobowych klientów.

Napisz do nas
This is - background section

Poznaj nas

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Murawa 29/1
61-655 Poznań
Polska

Telefon & Email

Telefon: +48 601 288 806
Telefon: +48 501 706 718
E-mail: biuro@itdlt.pl

Navigate top
Navigate bottom