Co robimy ?

Nasze firmowe motto brzmi:
Krok po kroku od pomysłu do biznesu

 • CRM

  • System CRM koncentruje się na wspieraniu czynności marketingowych, procesu sprzedaży oraz wszelkich działań związanych z obsługą klienta.
  • Celem CRM jest zarówno zbudowanie lojalności, jak i zdefiniowanie „wartości” każdego klienta za pomocą ciągłego pozyskiwania i odpowiedniego wykorzystania dostępnych informacji.
  • CRM to nowoczesny model zarządzania, którego wyznacznikiem działania jest jak najlepsze sprostanie potrzebom konsumenta, wspierane nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zmniejszają rozbieżność między obecnymi i przyszłymi działaniami organizacji w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klientów.
 • ERP

  • Systemy ERP metoda efektywnego planowania zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa.
  • ERP pozwala na zarządzanie przedsiębiorstwem przez spojrzenie ze strony jego finansów uwzględniając warunki, ograniczenia i predyspozycje rynku.
  • System tego rodzaju pozwala również na tworzenie rozbudowanych raportów administracyjnych, sprzedażowych, które są niezbędne dla kierownictwa.
 • APLIKACJE MOBILNE I DESKTOPOWE

  • Aplikacja webowa (internetowa) jest programem, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą okna przeglądarki internetowej (dostęp z każdego urządzenia mobilnego), a aplikacja desktopowa instalowana jest na dysku komputera użytkownika.
  • Dane w obu rodzajach aplikacji są wysoce chronione przed niechcianym dostępem osób trzecich.
  • Aplikacjami desktopowymi mogą być np. programy księgowe, fakturowe, które musimy instalować na naszych komputerach.
  • Aplikacjami webowymi mogą być serwisy transakcyjne, lojalnościowe, jak również inne aplikacje, w których dokonuje się autoryzacji.
 • STRONY WWW

  • Innowacyjne rozwiązania polepszające komfort w korzystaniu przez użytkownika.
  • Wyjątkowy i indywidualnie dostosowany wizerunek firmy.

Jesteśmy developerami C# i PHP

Nasze produkty są tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, które poprawiają wydajność, wzmocniają bezpieczeństwo i zwiększają oszczędności. Naszym zadaniem jest tworzenie zaawansowanych projektów, które pomogą w rozwoju Twojej firmy.

Technologia .NET

Łączymy języki programowania za pomocą technologii .NET

.NET Framework jest platformą programistyczną opracowaną przez Microsoft.

Platforma udostępnia szereg bibliotek, dzięki którym możemy tworzyć aplikacje pod systemy z rodziny Windows. Głównym zadaniem platformy .NET jest zarządzanie różnymi elementami systemu: pamięcią operacyjną, zabezpieczeniami oraz kodem aplikacji.

Aplikacje napisane pod platformą .NET są bezpieczne, wydajne a co najważniejsze mogą być uruchamiane na różnych urządzeniach z rodziny systemów Windows. Przykładowe produkty platformy to: ASP.NET, WPF, Silverlight, WCF.

Symfony 2

Proste, wydajne i bezpieczne projekty internetowe w Symfony 2

Framework Symfony 2 to wydajna technologia, ułatwiająca tworzenie zaawansowanych projektów. Znacznie przyśpiesza czas realizacji i zapewnia bezpieczeństwo stworzonych rozwiązań. To niezawodne rozwiązanie ułatwiające pracę zespołu i wdrażanie optymalnych rozwiązań.

Z frameworku korzystają: Yahoo, dailymotion i TED, co świadczy o możliwościach oraz zaufaniu dla tego rozwiązania. Framwork Symfony 2 to wydajność, prostota, rozszerzalność, jakość, bezpieczeństwo, generatory kodu oraz efektywność tworzonych stron czy aplikacji internetowych.

Node.js, Java Script

Wysoka jakość, wydajność i skalowalność projektów internetowych

Zależy nam na wysokiej skalowalności przygotowywanych aplikacji. W celu uzyskania takiego wyniku używamy nowoczesnych i zaawansowanych technologii. W celu ułatwienia integracji istniejących rozwiązań z nowymi systemami korzystamy z jQuery i Node.JS.

Z wymienionych technologii korzystają między innymi: IBM, Intel, Mozilla i Adobe, co świadczy o możliwościach oraz zaufaniu dla tych rozwiązań.

Html/CSS3

Proste tworzenie przejrzystych i wydajnych projektów internetowych

Specyfikacja HTML5 zapewniła znacznie prostsze tworzenie stron www i doprowadziła do eliminacji wielu dotychczasowych problemów. Aktualizacja technologii pozwoliła na rezygnację z wielu przestarzałych rozwiązań dostępnych w poprzedniej wersji. Do programu wprowadzono możliwość rozdzielenia treści od wyglądu.

Zmiany zapewniły lepszą czytelność i większe uporządkowanie tworzonych stron. Zmiany i modyfikacje mają ogromny wpływ na optymalizację serwisów – większą wydajność i przejrzystość.

MSSQL/MYSQL

Proste zarządzanie bazami danych, dzięki zaawansowanym technologiom

Microsoft SQL Server w sposób kompleksowy łączy serwer bazodanowy i platformę informacyjną. Korzystanie z platformy zapewnia wysoki poziom wydajności, dostępność danych i bezpieczeństwo. Technologia pomaga w wydobyciu najwyższej jakości informacji przy najniższym koszcie eksploatacji. Proponowane rozwiązanie jest połączeniem ekonomicznego zarządzania z wydajnością.

Dla naszych klientów szukamy najbezpieczniejszych i najwydajniejszych rozwiązań, dlatego pracujemy na platformie zapewniającej prawie pięciokrotne oszczędności w rocznym administrowaniu jedną bazą danych

Android, Windows Phone

Natywne i hybrydowe aplikacje mobilne

Tworzymy zaawansowane aplikacje mobilne współpracujące z zewnętrznymi systemami informatycznymi, takimi jak systemy klasy CRM, ERP, portale społecznościowe. Idziemy z duchem czasu: mamy świadomość, że obecnie już blisko 1/3 internautów w Polsce łączy się z siecią za pomocą smartfona.

Wykorzystanie Windows Phone i PhoneGap umożliwia nam tworzenie aplikacji na wszystkie dostępne na rynku platformy jednocześnie.

Redmine

Sprawne zarządzanie projektami i wysoka efektywność pracy

Redmine pomaga nam w codziennej organizacji pracy. Dzięki możliwości planowania i ustalania priorytetów projektowych cały zespół doskonale zarządza czasem. Dodatkowo możliwość przesyłania plików i wiadomości wpływa na organizację całego zespołu, który ba bieżąco może śledzić postęp pracy projektu.

Ponadto możliwość przesyłania wiadomości i plików, a także zarządzania dokumentami pozytywnie wpływa nie tylko na organizację pracy jednej osoby, ale całego zespołu, który może dzielić się zadaniami i wspólnie pracować.

GIT

Maksymalna kontrola nad wersjonowaniem oprogramowania

Git to rozproszony system kontroli wersji. Dzięki temu narzędziu, mamy większą kontrolę nad realizowanymi projektami. Mając dostęp do każdej wersji naszego oprogramowania możemy o wiele szybciej i skuteczniej pracować w grupie, jak i na odległość. Zwiększamy w ten sposób efektywność i szybkość naszych realizacji.

Google

Wewnętrzna komunikacja i praca ułatwiona przez aplikacje Google

Aplikacjom Google zawdzięczamy możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji w zespole, a także bezpieczeństwo tworzonych dokumentów. Na co dzień korzystamy z: chmury, Google Documents, Google Calendar iGoogle Hangouts.

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi mamy pewność, że nasza praca jest przechowywana w bezpiecznym miejscu.

This is - background section

Poznaj nas

Skontaktuj się z nami

Lokalizacja

ul. Murawa 29/1
61-655 Poznań
Polska

Telefon & Email

Telefon: +48 601 288 806
Telefon: +48 501 706 718
E-mail: biuro@itdlt.pl

Navigate top
Navigate bottom